Bezkrwawe łowy, agroturystyka, pokoje na Mazurach - Kolonia Pilchy ...Gdzie diabeł mówi dobranoc

Agroturystyka, pokoje na Mazurach - Kolonia Pilchy

Jeżeli szukasz miejsca pełnego pubów, dyskotek, fajnych sklepów to z pewnością trafiłeś na zła stronę. Nasza Kolonia jest odwrotnością tego wszystkiego... u nas zawracają wrony, diabeł mówi dobranoc i żurawie krzyczą na polach...

Zapraszamy do naszego obiektu znajdującego się między Piszem a Orzyszem, we wsi Pilchy niedaleko jez. Roś. Od nas jest stosunkowo blisko do Rucianego Nidy i tylko 10 km od jez. Śniardwy. Nasza Kolonia znajduje się między wsiami Pilchy i Rostki (1,5 km od wsi). w dawnym budynku gospodarczym urządziliśmy wygodne apartamenty

Obiekt czynny sezonowo.

więcej »

Mazurskie foto-safari

Na życzenie gości uzbrojonych tylko w aparat fotograficzny, kamerę filmową i dużo cierpliwości pomożemy także zorganizować bezkrwawe łowy.

Goście, którym uda się sfotografować 5 żyjących u nas gatunków zwierząt: łosia, bobra, jelenia sarnę i dzika otrzymują 10% rabatu na noclegi!

więcej »

Poszukiwacze skarbów

Wieś Pilchy to osada z długą historią. Powstała w ramach kolonizacji Wielkiej Puszczy. Wcześniej był to obszar Galindii.

Dziś ziemia pomału oddaje pamiątki z przeszłości. Szczególnie jesienią i wiosną, po pracach polowych można znaleźć drobne monety, pamiątki militarne, przedmioty użytku domowego.

więcej »
Warmińsko-mazurskie hotele tylko dla dorosłych